Huhut tulevista Nothing-puhelimista jatkuvat.
Aiemmin joulukuussa kuultiin jo ensimmäiset huhut, joiden mukaan Nothingilta ovat tulossa älypuhelimet Nothing Phone (4a) ja (4a) Pro sekä Nothing Headhone (a) -kuulokkeet.
Nothing julkisti nykyiset Phone (3a):n ja Phone (3a) Pron maaliskuussa 2025.
MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
Nyt vuotaja Yogesh Brar on kertonut X-julkaisussaan Nothingilla olevan työn alla vuoden 2026 ensimmäisen neljänneksen ajalle yhteensä jopa kolme uutta Nothing- ja CMF-alabrändin puhelinta, joista kaksi on Pro-malleja.
Puhelimissa tullaan vuotajan mukaan näkemään sekä Qualcommin Snapdragon-sarjan että MediaTekin järjestelmäpiirejä.
Lisäksi puhelinten ohella Nothingilta on tulossa uusia lisävarusteita, joita vuotaja ei tarkemmin toistaiseksi tarkentanut.
MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
Aiemmin paljastuneiden tietojen mukaan tulevat Nothing Phone (4a) -sarjan puhelimet jatkaisivat Qualcommin Snapdragon 7(s) -sarjan piireillä ja ainoastaan Prosta löytyy edelleen eSIM, kuten on asianlaita Phone (3a) -malleissakin. Värivaihtoehtoina tulossa olisivat sininen, pinkki, valkoinen ja musta. Valikoimassa uusi vaihtoehto olisi pinkki, joka toisi samalla uuden sävyn koko Nothing-puhelinmallistoon.
Lisää huhuja tulevista Nothing-puhelimista kuultaneen jo lähiaikoina.
Mainos: Noin 1 600 000 tuotteen hintavertailu ja hintaseuranta - katso Hinta.fistä mistä saat halvimmalla






Salasana hukassa?
Etkö ole vielä rekisteröitynyt? Rekisteröidy tästä »