Vaikka varsinaista Black Fridayta vietetään tänä vuonna vasta 28. marraskuuta, aloittavat monet kauppiaat Black Friday -kampanjansa hyvissä ajoin aiemmin.
Veikon Kone on nyt ottanut todellisen varaslähdön otsikoimalla jo reilusti ennen kuukautta varsinaista Black Fridayta ajankohtaiset tarjouksensa Black Fridayn etkoiksi.
”Vuoden pimein aika on jo täällä, aloitamme tarjouskarkelot ennakkoon Black Friday etkojen merkeissä! Tarjoamme nyt ennakkotarjoushinnoin tarjouksia kodin laitteiden suosikkimerkeiltä”, Veikon Kone kertoo.
MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
Mitään veret seisauttavia tarjouksia Veikon Kone ei vielä tarjoa, vaikka kampanjatarjoukset nyt Black Fridayn etkojen nimeä kantavatkin.
Myös muilla elektroniikkaketjuilla ja operaattoreilla on käytännössä jatkuvasti käynnissä omia tarjouksia ja kampanjoita, jotka ovat kokonaisuutena pitkälti vastaavia kuin mitä on nyt nähty Veikon Koneelta.
Uutiskirjeessään Black Fridayn etkoista Veikon Kone nosti mobiililaitteiden osalta tarjoustuotteista esiin Honor X5c Plus (4+64 Gt) -älypuhelimen, jonka hinta on 99 euroa normaalin 129 euron sijaan, sekä Honor Choice Watch 2i -älykellon, jonka hinta on 39 euroa normaalin 59 euron sijaan.
MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
Honor X5c Plus saapui myyntiin Suomessa vasta muutama viikko sitten.
Molempien erikseen esille nostettujen tuotteiden osalta hinnat ovat ihan hyvät, sillä hintavertailupalvelun mukaan halvemmalla tuotteita ei muualta saa. Operaattorit DNA, Elisa ja Telia kuitenkin tarjoavat Honor X5c Plussan myös samaan 99 euron hintaan kirjautuneille asiakkailleen. Myös Veikon Koneella tarjous on rajattu rekisteröityneille kanta-asiakkaille.
Muuten mobiililaitteista Veikon Koneella on tarjouksessa esimerkiksi RingConn Gen 2 -älysormuksia ja Huawein älykelloja.
Mainos: Noin 1 600 000 tuotteen hintavertailu ja hintaseuranta - katso Hinta.fistä mistä saat halvimmalla







Salasana hukassa?
Etkö ole vielä rekisteröitynyt? Rekisteröidy tästä »